PlayStation Gold Wireless Headset (PS4)

PlayStation Gold Wireless Headset přináší úžasnou hloubku a čistotu zvuku a pozvedá herní zážitek na novou úroveň s přizpůsobitelnými herními módy vytvořenými výhradně pro platformu PlayStation.Pokud vás tato sluchátka zaujala a zvažujete jejich koupi, informaci, kde je zakoupíte nejlevněji, najdete zde.

Fotogalerie produktu
  Vysoká věrnost 7.1 virtuálního prostorového zvuku vdechuje nový život do městské džungle a mimozemských světů , zatímco skrytý mikrofon s funkcí potlačení šumu usnadňuje spojení s přáteli a spoluhráči . Když jste na cestách , můžete použít náhlavní soupravu se svým oblíbeným mobilním zařízením pomocí přiloženého 3,5 mm audio kabelu , nebo jej složit do přiloženého cestovního pouzdra . Až teď zjistíte , jak mají hry vlastně znít .
Vychutnejte si bohatý a dynamický zvuk v pohodlí domova na konzole PlayStation 4 a PlayStation 3 , nebo na cestách na PlayStation Vita a dalších mobilních zařízeních.
Komunikujte s přáteli a koordinujte svůj tým díky mikrofonu s křišťálově čistým zvukem a funkcí potlačení hluku .
Odhalte neobjevených nepřátel a vychutnejte si epické exploze se zvukem 7.1 Virtual Surround Sound (pouze pro platformy PS3 a PS4).
Přepínejte mezi přednastavenými režimy optimalizovanými pro hry, filmy a hudbu. Další vlastní zvukové režimy jsou k dispozici v aplikaci pro správu headsetu pro platformy PS3 a PS4 v obchodě PlayStation Store.

VIDEORECENZE

[Celkem: 2   Průměr: 3/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.