Recenze Sony MDR-EX650AP od 1 295 Kč

Sony MDR-EX650AP

Fotogalerie produktu
 

12mm neodymové reproduktory

Frekvenční rozsah: 5–28 000 Hz

Vysoce kvalitní mosazné pouzdro a zvukovod  

Mosazné pouzdro minimalizuje zkreslení

Mosaz má podobnou hustotu jako ocel a dokáže výborně redukovat nežádoucí vibrace a stabilizovat zvuk. Mosazný kryt sluchátek rezonuje méně než kryty z tradičních materiálů, a nabízí tak čistší středové tóny a plynulejší nízké frekvence.

Výrazné basy díky funkci Beat Response Control

Technologie ovládání odezvy basů poskytuje jasnou, hlubokou basovou odezvu, což se dokonale hodí pro hudební styly zaměřené na dolní část rozsahu. Ventilační otvor maximalizuje proudění vzduchu v nízkém frekvenčním pásmu, optimalizuje účinnost membrány, a umožňuje tak přesnější reprodukci basových rytmů.  

Dynamické neodymové reproduktory nabízejí přesný zvuk

Lehké 12mm dynamické neodymové reproduktory umožňují sluchátkům zajišťovat působivou rytmickou odezvu i v těch nejnáročnějších skladbách. Díky kombinaci s vysoce citlivou membránou můžete zvýšit hlasitost sluchátek, a přesto si užívat čistý a přesný zvuk napříč celým spektrem.

Vysoká citlivost a čistý výkon

Tato sluchátka s vysokou citlivostí 107 dB/mW umožňují skvělý poslech a různou hlasitost na celé řadě audiozařízení a jsou obzvláště vhodná pro přenosná zařízení a smartphony. To znamená, že při poslechu hudby ze stejného zdroje a při stejné úrovni hlasitosti uslyšíte napříč celým zvukovým spektrem dynamičtější zvuk (v porovnání s méně citlivými sluchátky).

Fotogalerie produktu
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.