Skullcandy Ink’d 2.0

Skullcandy INK’D 2.0 Rasta je nový vylepšený model sluchátek Skullcandy Ink’d. Mají totiž vyladěný zvuk označovaný Skullcandy Supreme Sound.

V balení nalezente sluchátka Skullcandy Ink’d 2 a najdete tři velikosti náušníků, protože když vám lépe sedí v uších, užijete si muziku mnohem víc.

Elegantní sluchátka do uší Skullcandy INK’D 2.0 vycházejí ze svého předchůdce INK’D. Nově mají sluchátka plochý kabel proti jeho zamotávání, kvalitnější použité materiály a zvuk, který odpovídá novému konceptu Skullcandy Supreme Sound. Tento model má navíc zabudovaný in-line mikrofon Mic1 s ovládacím tlačítkem.

Pokud vás tato sluchátka zaujala a zvažujete jejich nákup, informaci, kde je můžete zakoupit nejlevněji, naleznete zde!!!Mic1 je označení pro vestavěný ovladač s mikrofonem, který Vám umožní ovládat Váš iPhone a další hudební telefony a zařízení. S těmito sluchátky můžete PŘIJÍMAT/POKLÁDAT hovory a ovládat hudbu – PLAY, PAUSE, DALŠÍ a PŘEDCHOZÍ písnička.

Průměr reproduktorů: 11mm
Pozlacený jack 3,5mm
Délka kabelu: 1.3mTato sluchátka prošla rozsáhlou revizí, která přináší vylepšené modely s lepší kvalitou materiálů a především ještě lepší zvuk.


Tuning Supreme Sound dodá vašim oblíbeným skladbám plnou škálu basů, přirozených hlasů a přesných výšek v co nejlepší tónové rovnováze. Supreme Sound byl vytvořen týmem světových techniků z oblasti akustiky a vytváří exkluzivní zvukový zážitek.

Pokud vás tato sluchátka zaujala a zvažujete jejich nákup, informaci, kde je můžete zakoupit nejlevněji, naleznete zde!!!

VIDEORECENZE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.