Skullcandy Ink’d 2.0

Skullcandy INK’D 2.0 Rasta je nový vylepšený model sluchátek Skullcandy Ink’d. Mají totiž vyladěný zvuk označovaný Skullcandy Supreme Sound.

V balení nalezente sluchátka Skullcandy Ink’d 2 a najdete tři velikosti náušníků, protože když vám lépe sedí v uších, užijete si muziku mnohem víc.

Elegantní sluchátka do uší Skullcandy INK’D 2.0 vycházejí ze svého předchůdce INK’D. Nově mají sluchátka plochý kabel proti jeho zamotávání, kvalitnější použité materiály a zvuk, který odpovídá novému konceptu Skullcandy Supreme Sound. Tento model má navíc zabudovaný in-line mikrofon Mic1 s ovládacím tlačítkem.

Pokud vás tato sluchátka zaujala a zvažujete jejich nákup, informaci, kde je můžete zakoupit nejlevněji, naleznete zde!!!

Fotogalerie produktu
 

Mic1 je označení pro vestavěný ovladač s mikrofonem, který Vám umožní ovládat Váš iPhone a další hudební telefony a zařízení. S těmito sluchátky můžete PŘIJÍMAT/POKLÁDAT hovory a ovládat hudbu – PLAY, PAUSE, DALŠÍ a PŘEDCHOZÍ písnička.

Průměr reproduktorů: 11mm
Pozlacený jack 3,5mm
Délka kabelu: 1.3mTato sluchátka prošla rozsáhlou revizí, která přináší vylepšené modely s lepší kvalitou materiálů a především ještě lepší zvuk.


Tuning Supreme Sound dodá vašim oblíbeným skladbám plnou škálu basů, přirozených hlasů a přesných výšek v co nejlepší tónové rovnováze. Supreme Sound byl vytvořen týmem světových techniků z oblasti akustiky a vytváří exkluzivní zvukový zážitek.

Pokud vás tato sluchátka zaujala a zvažujete jejich nákup, informaci, kde je můžete zakoupit nejlevněji, naleznete zde!!!

VIDEORECENZE

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.